STOP množiteľom !!! (Zisitme koľko ľudom na tulkovi na tom záleží ... )

Autor petície: Anet Mičúchová

Nie som nezisková organizácia ... ale iba chcem zistiť koľko ľudom na tomto záleži ... aspoň tu na tulkovi ... je to veľký problém dnešnej doby. Zastavme hlavne tých čo to robia pre biznis! Táto petícia to určite niako nevyrieši ale aspoň budem vedieť koľko ľuďom na tulkovi na tom záleží.

petice 33

                    O petícií podrobnejšie

Predstavte si ... na internete si nájdete inzerát na určitého plemená bez PP. Inzerát príjmeme, pôjdeme si pre šteniatko a "chovateľ" nám ho podá cez plot ... o pár mesiacov prídete na to že šteňa je cohré a jeho náklady na zdravie budú niekoľkokrát väčie ako to šteňa stálo ... a potom buď bojovať alebo utratiť...

Ľudia, zamyslime sa ... to šteňa ani nemusí byť to plemeno keď nemá papier pôvodu (aj keď to plemeno tak vyzerá). Papier pôvodu nie je na výstavy ale je to papier pôvodu! Keď chcemee šteňa bez PP tak si rovno zoberme z útulku ... tak je ich mnoho.

HLAVNE NEVERTE TOMU ŽE FENKA MUSÍ BYŤ RAZ DO ŽIVOTA NAKRYTÁ ... JE TO BLBOSŤ!

 

Nezisková organizácia ktorá to rieši : www.lacnesteniatka.sk

Tá organizácia na fb : https://www.facebook.com/Lacnesteniatka?fref=ts

Kto je množiteľ? : http://www.lacnesteniatka.sk/web/kto-je-mnozitel

Petíciu podpísali registrovaní:

avatar Tatiana Gajdošová avatar Miroslava Kampová avatar Andrea Prokopová avatar Miroslav Mirec avatar Janka avatar Nataša Chudá avatar Dominika Bartoňová avatar Edvina Farkašová avatar Gerald Fábry avatar Viki Oravcva avatar Tulko.sk avatar Martina Žácka avatar Petronela Síčová avatar Kristína Riečičiarová avatar Anet Mičúchová
Petíciu podpísalo ľudí: 37
Cieľ petície: 2000 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok