Stop množenia čistokrvných psov

Autor petície: Katty Tribulová

Chcela by som vám pri tejto petícii len povedať, že Psie chovné farmy a množitelia. Psíky tým len tŕpia. Niektoré fenky a psíkovia žerú vlastné šteniatka aby prežili. ďakujem ostatné máte dole.

petice 31

V tejto petícii nechcem nič, len aby CHovné psie farmy pretali s množením čistolrvných psov lebo tým týrajú fenky a psíky. Fenky majú na bradavkách nádory, trpia hladom... Tieto psy sú len nástrojmi na množenie. Ďalej chcem touto petíciou aj zastaviť množenie psíkov u chovateľov. Robia to isté, ako Chovné farmy. Navyše ak sa tam nenarodí čistokrvné šteňa vyhodia ho na ulicu, skončí v útulku alebo ho dajú utratiť! Životnosť psíkov u množiara alebo na Chovnej farme je tak max. 7 rokov. Potom skončia. Ďakujem za každý podpis a chcela by som aj aby moje slová nevyšli na vnivoč. Takže vám Ešte raz Ďakujem.

Petíciu podpísali registrovaní:

avatar Nobody Important avatar Erika Miklášová avatar Tina Rusinov´ avatar Jana Čorňáková avatar Katty Tribulová avatar Martina Žácka
Petíciu podpísalo ľudí: 17
Cieľ petície: 10000 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok