Schválený Kotúly k dispozícii.

Autor petície: Atanga Lary

naše opice sú veľmi roztomilé, domáce zvýšený, registrovaný, dobre milovaný a hýčkať a miluje ľudskú spoločnosť a bude to najlepšie a ideálne maznáčik pre svoju rodinu.

petice 41


 


 

Máme k dispozícii zdravá a krásna Zkrocení Veverica opice pripravený pre dobré domovy. Všetky deti sú vo fľaši a dať plienky. Deti majú všetky typy papiera, vrátane zdravotného osvedčenia. Dieťa sú zvýšené u nás doma so psami a mačkami. Všetky deti majú štartovacích sadách vrátane fliaš, plienky, vzorec, detské deky a hračky. Neváhajte nás kontaktovať teraz, ak máte pocit, že môže dať dobrý domov s jedným z našich detí. Budeme vám s obrázkami a odkazy šťastných rodín v ich opíc u nás. email laryhance2@gmail.com.
boli zaočkované a tiež nočník vyškolení a príde spolu so všetkými svojimi dokladmi, lekárskych záznamov, kŕmenie ponuke, plošné a niektoré hračky. Kontaktujte nás pre viac informácií a prosím len vážne otázky.

Petíciu podpísali registrovaní:

Petíciu podpísalo ľudí: 0
Cieľ petície: 250 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok