Psí život

Autor petície: Alexandra Hale

Bojujem za vyhadzovanie malých , bezbraných šteniatok na ulicu !

petice 37

Ahojte :) Touto petíciou chcem potvrdiť že žiadni život nieje zbytočný . Koľko psíkov ste videli voľne behať po ulici , koľko z toho šteniatká. Priemerne 67% ľudí vyhodí či zbaví sa akéhokoľvek zvieraťa ( nerátajú sa zvieratá ktoré robia zle .. a to potkany či myši ... ) Podľa mňa je to aj dosť veľké číslo , ak chceš aby sa toto číslo pomerne rýchlo zmenšilo ( 0% utýraných zvierat , či vyhodených na ulicu )  podpíš petíciu . Len dnes som našla malé šteniatká , jedná sa o rasu   Labrador , ktoré niekto pustil dole vodou v košíku je ich 8 ( asi od jednej sučky ) k dispozícii aj obrázok . Tieto šteniatka ak budete chcieť môžem dať ZADARMO ! - Ak súhlasíte aby akýkoľvek druh zvieraťa nebol vyhodený na ulicu podpíšte petíciu . Ďakujem za prečítanie :)  

 

Petíciu podpísali registrovaní:

avatar Tatiana Gajdošová avatar Natka Natali avatar Tamara Čičvarová avatar Ema Mihálová avatar Mima Švachová avatar Kamila Kothajová avatar Daniela Trubelova avatar Katka Vonkomerová avatar Niky Bašová avatar Natália Lopušanová avatar Ingrid Stinglová avatar Martina Žácka avatar Alexandra Hale
Petíciu podpísalo ľudí: 43
Cieľ petície: 500 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok