Aj pes má právo na život

Autor petície: Alexandra Hale

Každý pes môže žiť , môjho psa Buudyho ( čítaj Badyho ) odstrelil pán len preto lebo sa ho bál ale nikdy by nikomu neublížil , nepokúšal sa ho ani vrátiť a k tomu v našej dedine odchytávajú psov dajú ich nikam , vyhlásia v rozhlase aby si po nich niekto prišiel kto je ich majiteľom , no on sa nepokúšali ani nás kontaktovať ( nezaujímalo ho to ako nám veľmi ublíži ), vytlačené plagáty vyhlásili sme to aj v rozhlase no nič .. Nikto nemá spraviť niečo takéto chudákovi psovi .. :( je to kruté keby sme teraz odstrelili toho človeka " aj my sme sa ho báli " .. tak je to aj s týraním za to že je

petice 35

Takže  protestujem prosti týraniu zvierat a aj proti tomu aby sa psa nebáli za to že je veľký či ako vypadá . 

Psa vychoval človek.On zo psa urobil zlého a strašidelného.Vycvičil ho .Zničil ho.

Za to že vidím nebezpečné plemeno psa  behať voľne bez pána po ulici neznamená že tiež musí byť taký zlí ako to nebezpečné plemeno! 

Takže Buudy mal žiť ..  neublížil by ani muche nato ešte človeku .. 

Petíciu podpísali registrovaní:

avatar Diana Sochuláková avatar Tatiana Gajdošová avatar Tamara Čičvarová avatar Katka Vonkomerová avatar Niky Bašová avatar Ver Cheetah avatar Laura Dzimva avatar Alexandra Hale
Petíciu podpísalo ľudí: 16
Cieľ petície: 1000 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok