Agilty za peniaze??!! BLBOSŤ!

Autor petície: Ver Cheetah

Agility tréning bi sa nemali platiť (napr.: 50€ za 1 tréning)

petice 36

Ahojte,

táto petícia má poukázať na to, že agility je šport, v ktorom ide o zábavu a komunikáciu medzi majiteľom a psom. Považujem za úplne nenormálne platiť za tréningy (Jasné, že za prekážky sa musí platiť, ale môže sa to urobiť tak, že napr.: ako štartovné zaplatíte 10€ a potom už neplatíte!).

Ďalej by som chcela navrhnúť, že v niektorich mestách by sa mohli vybudovat agility parky, kde by ľudia mohli cviciť svojich psíkov. Jediný park o ktorom viem je v Bratislave. 

Ja mám psika u babky v Komárne a kedže tam neni žiadny agility klub, tak musíme chodiť s Bennym do Dunajskej Stredy (každý výkend)

 

Ďakujem za čas torí ste strávili pri čítaní tejto petície

 

                                                            Veronika 

Petíciu podpísali registrovaní:

avatar Kamila Kothajová avatar Katka Vonkomerová avatar Alexandra Hale avatar Ivana Krištofová avatar Martin Koláček avatar Simona Vilinová avatar Stanislav Pavelcak avatar Dadka Barka avatar Ver Cheetah
Petíciu podpísalo ľudí: 10
Cieľ petície: 2000 podpisov
Podpísať petíciu

Za jednotlivé petície zodpovedajú ich autori. Obsah a zameranie petcii nemusí byť v súlade s názormi a postojmi redakcie tulko.sk.

Osobné údaje získané na účely tejto petície nebudú žiadnym spôsobom spracovávané a okrem uvedených adresátov nebudú poskytnuté tretím osobám.

Zoznam podporovateľov bude zaslaný adresátom kampane.


Páči sa Vám to?
Zoznam podpisov

Vidia len iniciatori peticie, pre ochranu pre zverejnením osobných údajov.
Späť na začiatok