Darujem fenku kríženca

Kategória: Darujem
Rasa: Nečistokrvné psy - Krížence
Cena: dohodou
Vek: 4 roky a 0 mesiacov
Pohlavie: Sučka
Tento inzerát už neni platný.

Darujem 4-ročnú fenku kríženca stredného vzrastu, veselá,veľmi prítulná a vdačná za každé pohladenie. Znesie sa so psami aj s niektorými mačkami, no vždy rozhoduje sympatia. Miluje prechádzky, užíva si hladkanie a ľudskú spoločnosť. Počúva na privolanie. Vhodná k mladým ľudom ale aj k seniorom, z malých detí má strach. Zvyknutá na rodinný dom so záhradou, ktorý dobre postráži, najlepšie s prístupom dnu. Lila je vakcinovaná, sterilizovaná a čistotná, má perfektné hygienické návyky. Len do dobrých rúk a k zodpovedným ľudom, nie na reťaz.

Kontaktné informácie

Meno: I.N. (neregistrovaný)
Telefón:0915 401 876
Mail:mail
Adresa: Nitra
Mesto:Nitra

Páči sa Vám to?


12.6.2017
pridal: neregistrovaný Zobrazený : 887x

Súvisiace inzeráty

Inzerát 3920 Predám šteniatko shi-tzu psík.Ma 12tyz.je očkované odčervene a má aj čip.
11.10.2018 Detail pridal: neregistrovaný Zobrazený : 68x
Inzerát 3919 Darujem šteniatka. K dispozícii 1. Nov. Tyzden Jeden cierny psik a fenka uz rezervovane. Ostavaju dva biele psiky a 1 čierna fenka.
9.10.2018 Detail pridal: neregistrovaný Zobrazený : 44x
Inzerát 3913 Hľadám niekoho na pravidelnejšie venčenie a prípadne základný výcvik v oblasti BA-Prievoz. Všetko je predmetom dohody. Vopred ďakujem za odpoveď.
Platnosť vypršala Detail pridal: neregistrovaný Zobrazený : 95x
Inzerát 3909 Darujem psa, kríženca menšieho vzrastu s krátkou bielo-čiernou srsťou, zaočkovaného. Jeho meno je Fúzik a je narodený 8.6.2017. Nie je vhodný k deťom, na stráženie áno.
Platnosť vypršala Detail pridal: neregistrovaný Zobrazený : 140x
Inzerát 3887 Darujem šteniatko. Má 6 týždňov, je odčervené a zaočkované. Matka papillon. Psík bude stredne veľkého vzrastu. Je zvyknutý na malé deti. Vhodný na pobyt v byte aj vonka.
Platnosť vypršala Detail pridal: Michaela Jánošíková Zobrazený : 497x
Inzerát 3862 Welsh corgi pembroke šteňatá pre prijatie Máme dve zdravé welsh corgi pembroke šteniatka. Šteniatka sú aktualizované na všetky svoje očkovania a boli preukázateľne zdravých veterinárny lekár. Majú ich osvedčenia o pôvode a sú všetky zdravotné…
Platnosť vypršala Detail pridal: neregistrovaný Zobrazený : 365x
Ďalšie inzeráty
Späť na začiatok